ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

رپرتاژ ?

عنوان: راهنماي سرمايه گذاري؛ آيا بيت کوين براي سرمايه گذاري مناسب است؟

 

اگر دستي در بازار سرمايه گذاري داشته باشيد و هميشه به دنبال يک بازار خوب با بازدهي بالا مي گرديد، قطعا تا به حال نام ارز هاي ديجيتال را شنيده ايد. البته حتي اگر سرمايه گذار هم نيستيد هيچ ايرادي ندارد، حتي اگر يک دلار پول داريد و مي خواهيد روي آن سرمايه گذاري، پس اين مطلب براي شما نوشته شده است. 

پيش از آن که به سراغ اصل مطلب و يک سرمايه گذاري موفق برويم، در ابتدا توضيح کوتاهي در ارتباط با ارز هاي ديجيتال به شما مي دهيم. 

sxea_z7.jpg

 

ارز ديجيتال چيست؟

اگر بخواهيم خيلي ساده براي شما توضيح دهيم، ارز هاي ديجيتال نوعي از پول هستند که هيچ شکل فيزيکي از آن ها وجود ندارد و فقط به صورت ديجيتالي و در دستگاه هاي الکترونيک ما وجود دارند. 

شايد با خود فکر کنيد که اصلا چه دليلي دارد که براي پول فيزيکي که قابل لمس هست و آن را در جيب خود داريم يک جايگزين ديجيتالي درست شده است. جواب اين سوال را به شما مي گوييم. درست شدن ارز هاي ديجيتال دو هدف عمده را دنبال مي کنند. يکي آن که با استفاده از اين ارز ها شما به طور کاملا مستقيم با طرف مقابل خود در ارتباط هستيد و ديگر نياز نيست تا به موسسه هاي واسطه مانند بانک ها براي انتقال وجه خود اعتماد کنيد. 

دليل دوم که براي بسياري از مردم کارايي بسيار بيشتري دارد جا به جايي ارز با خارج از کشور است. شايد فکر کنيد که تنها در ايران است که جا به جايي پول و ارسال و دريافت آن به خارج از کشور بسيار دشوار و پيچيده است، اما بايد بگوييم در ساير نقاط دنيا هم وضع همين است. در تمام نقاط دنيا مردم براي اين که اين دست کار ها را انجام دهند بايد به صرافي ها رفته و پول خود را به صورت مستقيم و يا بعد از تبديل کردن براي مقصد ارسال کنند. 

اين موضوعي است که حتي کارت هاي اعتباري بين المللي هم تنوانسته اند آن را حل کنند زيرا هنوز هم کشور هاي زيادي وجود دارند که از خدمات اين موسسات پشتيباني نمي کنند. 

 

سوال بعدي که احتمالا برايتان پيش مي آيد اين است که اين ارز هاي ديجيتال چگونه به وجود مي آيند؟ بايد به شما بگوييم که اين ارز هاي توسط فرآيندي به نام استخراج به دست مي آيند. برعکس ارز هاي سنتي مانند دلار که بانک مرکزي توليد آن ها را بر عهده دارد، در ارز هاي ديجيتال همه مي توانند ارز توليد کنند و از همين راه کسب درآمد کنند. براي انجام اين کار نياز به سخت افزار هاي با مشخصات مناسب است تا بتوانيد استخراج سودآوري را داشته باشيد. در ادامه به شما مي گوييم اگر مي خواهيد خودتان دست به کار شده و ارز ديجيتال توليد کنيد نياز به چه کاري داريد. 

 

ارز بين المللي

همين امر باعث شد تا ايده ي ارز هاي ديجيتال به وجود آيد. ارز هايي که هيچ محدوديت جغرافيايي ندارند و مي توان آن ها را به تمام نقاط دنيا و به تمامي کشور ها ارسال کرد. درواقع ارز هاي ديجيتال بشر را به يک آرزوي ديرينه که پيدايش يک ارز بين المللي باشد نزديک کرد. 

تمام اين توضيحات باعث شد تا پس از عرضه ي اين ارز ها مردم کم کم به سمت آن ها گرايش پيدا کنند. بسياري از مردم متوجه پتانسيل بالاي اين ارز ها شدند و پول خود را تبديل کرده و ارز ديجيتال خريدند. پس از مدتي شيب گرايش مردم به سوي اين ارز ها تند تر شد و اين ارز ها افزايش قيمت هاي شديدي را به دليل افزايش تقاضا تجربه کردند. 

سپس مردم متوجه يک پتانسيل نهفته در اين ارز ها شدند و آن هم ارزش سرمايه گذاري در آن ها بود. 

مردم متوجه شدند مي توانند دارايي خود را بر روي ارز هاي ديجيتال سرمايه گذاري کرده و در اين نوسانات قيمت سود هاي بسيار خوبي به دست آورند. پس از مدت کوتاهي بازار ارز هاي ديجيتال رسما به يک بازار سرمايه گذاري تبديل شد و هر روزه افراد زيادي سود هاي بسيار بالايي را از اين بازار به دست مي آورند. 

 

 

مشاور ارز ديجيتال

احتمالا مي دانيد که هر سرمايه گذاري ريسک هاي خودش را دارد و ممکن است همان طور که در يک روز سود مي کنيد، روز ديگري روند بازار برعکس شده و سرمايه گذاري بسيار خوبي که داشتيد به ضرر تبديل شود. دقيقا در همين نقطه است که تفاوت يک فرد موفق و يک فرد شکست خورده مشخص مي شود. يک فرد موفق مي تواند با دريافت راهنمايي از افراد حرفه اي در بدترين شرايط بازار هم سود کند اما يک شخص ناموفق حتي در وضعيت خوب بازار هم با شانس مي تواند سود به دست آورد. 

شما مي توانيد به راحتي از يک مشاور ارز ديجيتال کمک گرفته و مانند يک فرد حرفه اي کسب درآمد کنيد و روزانه به سرمايه خود اضافه کنيد. ارز هاي ديجيتال مانند بيت کوين مي توانند بسيار سودآور باشند، اما اگر شما زمان مناسب را براي سرمايه گذاري انتخاب کنيد. دريافت مشاوره بيت کوين و يا هر ارز ديجيتال ديگر مي تواند به شما کمک کند تا زمان مناسب سرمايه گذاري را پيدا کنيد و يک سرمايه گذاري موفق داشته باشيد. فراموش نکنيد که هيچ چيز بهتر از يک سرمايه گذاري موفق نمي تواند شما را خوش حال کند. 

اگر کمي درباره ارز هاي ديجيتال اطلاعات داريد و مي خواهيد خودتان ارز مورد نظرتان را استخراج کنيد براي شما هم پيشنهاد بسيار خوبي داريم. شما مي توانيد از مشاوره استخراج بيت کوين استفاده کنيد تا بتوانيد بهينه ترين دستگاه هاي ممکن را تهيه کرده و با يک هزينه ي قابل قبول بيشترين مقدار ممکن را استخراج کنيد. در ايران هم افراد زيادي هستند که هم اکنون به اين کار مشغول هستند و روزانه تا چند صد دلار هم ارز ديجيتال استخراج مي کنند. اما پيش از هر چيز نياز است تا از مشاوره استخراج ارز ديجيتال استفاده کنيد و با قوانين و مقررات و همچنين هزينه هاي پيش رو آگاهي کامل داشته باشيد و سپس براي يک سرمايه گذاري رويايي اقدام کنيد. 

 

 


دانلود رایگان

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : ديجيتال ,سرمايه ,گذاري ,کنيد ,بازار ,مردم ,سرمايه گذاري ,داشته باشيد ,گذاري موفق ,بسيار خوبي ,براي سرمايه ,براي سرمايه گذاري ,بازار سرمايه گذاري ,سرمايه گذاري مناسب ,راهنماي سرمايه گذاري؛
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتاب وب : بزرگترین رسانه و فروشگاه کتاب به زبان فارسی در وب تصنیف پاییز کفی ژله ای افزایش قد گاه‌نوشته‌های من پدرتر از پدر شاید my word ویلا شهرکی در شمال Lola